Barcelona je krenula autogolom! 1-3 pobjeda Valladolida i ispadanje

Kommentare · 111 Ansichten

Službeno je počelo 36. kolo La Lige, Barcelona je gostovala kod Valladolida. Trenutni učinak Valladolida nije baš zadovoljavajući i oni su u zoni ispadanja. Hoće li ova utakmica protiv Barcelone uspjeti proći dalje?

Momčad Valladolida u dosadašnjim utakmicama ostvarila je skor od 10 pobjeda, 5 remija i 20 poraza, 18. mjesto u ligi, na rubu opasnosti, ali ipak postoji prekretnica, pa da vidimo hoće li biti preokreta ! Tijekom utakmice, u uvodne dvije minute, Andreas Christensen (Andreas Christensen), u Barcelona dres , autogolom je pomogao Valladolidu da povede 1:0. Je li ovo puštanje vode nakon osvajanja prvenstva lige! Posljednji udarac Claya Larina i drugi pogodak Raula Prade doveli su do 3-0. Srećom, u 84. minuti Robert Lewandowski zabio je gol, a Barcelona je malo spasila obraz.

Valladolid je na kraju utakmice svladao Barcelonu 3-1 i uspješno izbjegao ispadanje! U isto vrijeme, Valladolid također može biti ponosan, a samo je nekoliko momčadi koje mogu pobijediti Barcelonu velikim rezultatom. Iako je Barcelona izgubila ovu utakmicu, momčad je već osvojila prvenstvo! Čini se da se njihova pobjeda više sviđa navijačima, a svi su obukli isti dresovi za nogomet kako bi ih proslavili!